Check with seller Doggie Studio Warszawa

Published date: January 23, 2020
  • Location: Elektoralna 13, Warszawa, mazowieckie, Poland

Serdecznie zapraszamy właścicieli psów ze swoimi pupilami na strzyżenie psów w Warszawie do Doggie Sudio, luksusowego salonu piękności dla psów i kotów. Proponujemy Państwu pielęgnacje wysokiej jakości.

Nasi groomerzy są profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem i z wielką pasją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie bez pośpiechu i stresu w sympatycznej atmosferze tak aby czuł się wyjątkowo. Zawsze staramy się wyeksponować wszystkie walory pieska. Codzienny kontakt z psami daję nam duża satysfakcję, chętnie udzielimy właścicielowi cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji i żywienia swoich pociech.

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz używamy kosmetyków renomowanych firm BIO-GROOM, Plush Puppy, PURE PAWS, 1 ALL SYSTEMS, John Paul Pet, Ring 5. Dobieramy indywidualnie kosmetyki dla każdego psa, w zależności od rasy i stanu jego sierści (włosa). W przypadku chęci skorzystania z usługi trymowania, zalecane jest nie kąpanie psa na minimum 2 tygodnie przed wizytą. Używany przez nas sprzęt jest każdorazowo sterylizowany. Strzyżemy psy już od niemal siedmiu lat zgodnie z najlepszymi praktykami i nowymi trendami. Jesteśmy najlepszym psim fryzjerem w Warszawie.

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości pieska i od stanu jego sierści.
W cenę każdej usługi wliczone jest czyszczenie uszu oraz obcinanie pazurków.

Na wizytę umawiamy się osobiście lub telefonicznie.
Bardzo prosimy o nie karmienie zwierząt bezpośrednio przed wizytą.
Jeśli piesek cierpi na choroby neurologiczne, psychiczne, narządów ruchu, skórne, alergie i itp. – prosimy o zgłoszenie tego przed wizytą.
W przypadku rezygnacji z wcześniej umówionej wizyty prosimy o informację.

Miła atmosfera, fachowa obsługa, zapraszamy!
http://doggiestudio.pl/


Phone: +48 516 39 36 07
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Share

Useful information

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

Ideas Food - Culinary Blog